Sklenené mobilné priečky a zimné záhrady – sklenené striešky

Celosklenené mobilné priečky poskytujú jednoduchý a rýchly spôsob predelenia priestoru. Sú vysoko variabilné a zároveň priestor ostane presvetlený. Využitie nachádzajú tak vo vnútorných priestoroch budov a domov, ako aj na oddelenie a presklenie terás. Dodávajú sa v rôznych prevedeniach a povrchových úpravách a poskytujú zvukovú aj tepelnú izoláciu. V ktorejkoľvek časti priečky môžu byť osadené jedny či viacero dverí, ktoré môžeme vybaviť zámkom či samozatváračom. Obkladanie panelov je možné v rôznych variantoch podľa vašich predstáv. Či zvolíte variant s manuálnou alebo elektrickou manipuláciou, ich ovládanie je úplne jednoduché. Našim zákazníkom ponúkame priečky vysokej kvality, ktoré vám navrhneme, dodáme aj namontujeme.

Sklenené markízy a prestrešenia nesporne dokonalo doplnia vzhľad vášho domu či terasy. Poskytnú vám nielen dokonalú ochranu v prípade zlého počasia, ale ponechajú aj dostatok svetla v dome. Zhotovené sú zlepením dvoch kusov kalených skiel za tepla. Kotvenie môžeme prevádzať na nosnú konštrukciu alebo priamo o priečelie domu, pričom musíme dbať na veľkosť

O nás

O nás

Náš tím sa už 20 rokov venuje predaju bezpečnostných a interiérových dverí a celosklenených systémov (dverí, stien, sprchovacích kútov a zábradlí). Zameriavame sa aj na predaj a opravu zámkov, kovaní či výrobu kľúčov. Celý náš sortiment vieme v krátkom čase dodať a odborne namontovať. Svojim zákazníkom poskytujeme aj záručný a pozáručný servis v Bratislave a okolí. Doterajšia práca nášho stabilného tímu po sebe zanechala veľké množstvo spokojných zákazníkov (spoločenstiev vlastníkov bytov, bytových družstiev, správcov budov, mnohých firiem, prevádzok a taktiež bežných zákazníkov). U nás, v kamennej predajni, nájdete množstvo zámkov, kovaní a doplnkov pre väčšinu dverí a okien.