Sklenené bezrámové dvere – sklenené posuvné dvere

Sklenené dvere možno rozdeliť na otváracie, kyvné a posuvné. Otváracie dvere môžu byť osadené priamo v stavebnom otvore, v obložkovej drevenej alebo hliníkovej zárubni, či diskrétne tenkej zárubni montovanej priamo do stavebného otvoru. Kyvné dvere umožňujú obojstranné otváranie, čím sú vhodné hlavne do prechodových priestorov pričom pánty dverí sú montované na stenu alebo priamo na sklenenú priečku. Vybavené sú tiež aretáciou, ktorá zabezpečuje možnosť ponechať dvere otvorené až na 90º v oboch smeroch. Posuvné dvere sú montované na stenu nad stavebný otvor, strop, prípadne vsadené do puzdra priečky. Celé nosné kovanie dverí je umiestnené vo vrchnej lište, čím je dosiahnutý bezbariérový prechod dverí.

U nás si na dvere môžete vybrať zo širokej ponuky kovaní elegantného dizajnu, povrchových úprav a farieb. Dvere môžu byť vyrobené z priezračného skla, aby presvetlili váš priestor alebo satinované v rôznych farbách, ktoré vám dodajú súkromie. Sklenené dvere tiež môžu byť dekorované akýmkoľvek vzorom či kresbou, ktorá môže byť pieskovaná, potlačená priamo na sklo alebo zložená z rôznych fólií.

O nás

O nás

Náš tím sa už 20 rokov venuje predaju bezpečnostných a interiérových dverí a celosklenených systémov (dverí, stien, sprchovacích kútov a zábradlí). Zameriavame sa aj na predaj a opravu zámkov, kovaní či výrobu kľúčov. Celý náš sortiment vieme v krátkom čase dodať a odborne namontovať. Svojim zákazníkom poskytujeme aj záručný a pozáručný servis v Bratislave a okolí. Doterajšia práca nášho stabilného tímu po sebe zanechala veľké množstvo spokojných zákazníkov (spoločenstiev vlastníkov bytov, bytových družstiev, správcov budov, mnohých firiem, prevádzok a taktiež bežných zákazníkov). U nás, v kamennej predajni, nájdete množstvo zámkov, kovaní a doplnkov pre väčšinu dverí a okien.