Sklenené priečky nachádzajú svoje uplatnenie v kancelárskych a obchodných priestoroch, ako aj v modernom dizajne domácností. Priečkami predelené priestory si opticky zachovávajú svoju veľkosť a sú dokonale presvetlené. Pestrá škála technických zhotovení poskytuje množstvo variantov, do ktorých môžu byť osádzané otváracie alebo posuvné dvere. Pri posuvných dverách ušetríte veľa priestoru.
Kotvenie priečok sa prevádza do podlahy a stropu. Otváracie dvere môžu byť vybavené zámkom s kľučkou, madlom alebo samozatváračom osadenom v podlahe, pánte, prípadne na krídle dverí. Pri znížených kartónových alebo kazetových stropoch musí byť nad miestom osadenia priečky namontovaná pomocná nosná konštrukcia.

O nás

O nás

Náš tím sa už 20 rokov venuje predaju bezpečnostných a interiérových dverí a celosklenených systémov (dverí, stien, sprchovacích kútov a zábradlí). Zameriavame sa aj na predaj a opravu zámkov, kovaní či výrobu kľúčov. Celý náš sortiment vieme v krátkom čase dodať a odborne namontovať. Svojim zákazníkom poskytujeme aj záručný a pozáručný servis v Bratislave a okolí. Doterajšia práca nášho stabilného tímu po sebe zanechala veľké množstvo spokojných zákazníkov (spoločenstiev vlastníkov bytov, bytových družstiev, správcov budov, mnohých firiem, prevádzok a taktiež bežných zákazníkov). U nás, v kamennej predajni, nájdete množstvo zámkov, kovaní a doplnkov pre väčšinu dverí a okien.